Film Hrbáč

Sledovat film
Hrbáč
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Ve Francii osmnáctého století je přátelství a věrnost cennější než peníze a sláva.
Lehkovážný vévoda Neverse si nikdy nelámal hlavu s mocí a majetkem, který měl. Nejvíc ze všeho jej zajímalo právě narozené dítě, které mu dala jeho velká láska Blanche. Naneštěstí vévodovi nepřátelé toužili po jeho jmění tolik, že jeho samotného zabili a milovanou manželku unesli. Jediný, kdo zůstal na svobodě, byla jejich dcera. Celých šestnáct let žila Aurora v domění, že její otec je muž jménem Lagardér. Mladý rytíř Lagardér v posledních chvílích vévodova života slíbil, že se o jeho dceru postará a vévodu pomstí. První část svého slibu už splnil. Teď zbývá naplnit tu druhou část...

Žánr: Dobrodružný, Drama
Režie: Philippe de Broca
Hrají a postavy: Daniel Auteuil (Lagardere), Fabrice Luchini (Gonzague), Vincent Perez (Duc de Nevers), Marie Gillainová (Aurore), Yann Collette (Peyrolles), Jean-François Stévenin (Cocardasse)
Scénář: Philippe de Broca, Jean Cosmos, Paul Féval, Jérôme Tonnerre
Země: Francie, Itálie, Německo
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko