Sledovat film Hrbáč online

Přehrajte si film Hrbáč HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama Hrbáč na STV1!
  Trailer k filmu Hrbáč   Sledovat Hrbáč online
Žánr:
dobrodružný, drama
Režie:
Philippe de Broca
Hrají a postavy:
Daniel Auteuil (Lagardere), Fabrice Luchini (Gonzague), Vincent Perez (Duc de Nevers), Marie Gillainová (Aurore), Yann Collette (Peyrolles), Jean-François Stévenin (Cocardasse)
Země:
Francie, Itálie, Německo
Rok výroby:
1997
Popis:
Ve Francii osmnáctého století je přátelství a věrnost cennější než peníze a sláva.

Lehkovážný vévoda Neverse si nikdy nelámal hlavu s mocí a majetkem, který měl. Nejvíc ze všeho jej zajímalo právě narozené dítě, které mu dala jeho velká láska Blanche. Naneštěstí vévodovi nepřátelé toužili po jeho jmění tolik, že jeho samotného zabili a milovanou manželku unesli. Jediný, kdo zůstal na svobodě, byla jejich dcera. Celých šestnáct let žila Aurora v domění, že její otec je muž jménem Lagardér. Mladý rytíř Lagardér v posledních chvílích vévodova života slíbil, že se o jeho dceru postará a vévodu pomstí. První část svého slibu už splnil. Teď zbývá naplnit tu druhou část...
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.