Sledovat film Hra s časem online

Přehrajte si film Hra s časem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online science fiction, thriller Hra s časem na !
  Trailer k filmu Hra s časem   Sledovat Hra s časem online
Žánr:
science fiction, thriller
Režie:
Jason Bourque
Hrají a postavy:
Jason Priestley (Caleb Smith), Lou Diamond Phillips (Dr. Daniel Winter), Garwin Sanford (Quinn), Gary Hudson (David L Martin), Stefanie von Pfettenová (Claire Smith), Michael Eklund (Liam)
Země:
Kanada
Rok výroby:
2007
Popis:
Nezodpovědný experiment s časem ohrozí svět.

Přísně tajné vládní experimenty s cestováním v čase musely být předčasně ukončeny, protože se vymkly kontrole a ohrožovaly bezpečnost světa. Vědecký garant projektu zmizel i s technologií a pátrání po něm je v plném proudu. Když se jeho jméno objeví v seznamu pasažérů letecké společnosti, vláda nařídí letadlu návrat. Ale stroj se během letu ztratí z radaru i z oblohy. Zatímco se agenti snaží vypátrat zmizelé letadlo, vědci musí zachraňovat svět před důsledky experimentu, protože nebezpečné vlnění může zničit Zemi. Jedinou šancí je obrátit tok času, vycestovat zpět do minulosti a předejít chybám, které nastaly během experimentu.
Hodnocení:
44 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.