Sledovat film Hotel Rwanda online

Přehrajte si film Hotel Rwanda online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný Hotel Rwanda na !
  Trailer k filmu Hotel Rwanda   Sledovat Hotel Rwanda online
Žánr:
ďż˝ivotopisnďż˝, drama, historickďż˝, vďż˝leďż˝nďż˝, historický, válečný
Režie:
Terry George
Hrají a postavy:
Don Cheadle (Paul Rusesabagina), Xolani Mali (Policista), Desmond Dube (Dube), Hakeem Kae-Kazim (George), Tony Kgoroge (Gregoire), Rosie Motene (recepční Petra)
Země:
Kanada, Velká Británie, Itálie, Jižní Afrika
Rok výroby:
2004
Popis:
Neobyčejné hrdinství obyčejného člověka Paula Rusesabagina.

Píše se rok 1993, ve Rwandě vypukla kmenová válka mezi Bhuty a Tucii. Celý svět v čele s OSN fatálně selhal a nyní jen bezmocně přihlíží prostřednictvím médií jednomu z nejmasovějších a nejkrutějších pogromů od konce II. světové války. Paul Rusesabagin je managerem hotelu, který za normálních okolností slouží diplomatické smetánce a bohatým cizincům. Bez váhání otevře brány luxusního resortu bezbranným uprchlíkům. Těch se tam až do konce konfliktu postupně tísní 1268 ... Jeden muž tak zmohl tisíckrát víc, než tisíce vojáků "mírových vojsk" ... Konflikt si za pouhé 3 měsíce trvání vyžádal skoro milion lidských životů ...
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski