Sledovat film Hotel Artemis online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Hotel Artemis
  Trailer k filmu Hotel Artemis   Sledovat 1460 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Science Fiction, Thriller
Režie:
Drew Pearce
Hrají a postavy:
Sofia Boutellaová (Nice), Dave Batista (Everest), Sterling K. Brown (Waikiki), Jodie Fosterová (Jean Thomas / The Nurse), Jenny Slate (Morgan), Jeff Goldblum (Wolf King / Niagara)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Pravidlo č. 1: Nezabiješ jiného hosta.

Kdysi slavný Hotel Artemis v Los Angeles je, zdá se, jenom vzpomínkou. Jeho třináct pater ale. nezívá pázdnotou. Obávaný gangster zvaný Wolf King zařídil v jeho zdích ultramoderní nemocnici a financuje ji. Zařízení slouží pouze členům bohatého podsvětí. Nemocnici vede manažerka Jean Thomasová, přezdívaná Sestra. Má jednoduchá pravidla: neurážet personál, žádné zbraně a nezabíjet ostatní klienty. Když bankovní lupič přivede své zraněné parťáky a 18 milionů dolarů v klenotech, zbystří pozornost jak velký boss, tak i policie.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski