Sledovat film Holka s prknem online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Holka s prknem
  Trailer k filmu Holka s prknem   Sledovat 1401 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Phil Traill
Hrají a postavy:
Felicity Jonesová (Kim), Miquita Oliver (T4 Presenter), Rick Edwards (T4 Presenter), Bill Nighy (Richard), Bill Bailey (Bill), Rebecca Lacey (Thea)
Scénář:
Tom Williams
Země:
Velká Británie, Německo, Rakousko
Rok výroby:
2011
Popis:
Kim je anglická hvězda na skateboardu. Zažije autohavárii, při které zemře její máma. Nějakou dobu živoří s tátou, který propadl apatii. Když peníze docházejí, Kim dostane skvělou nabídku na práci v Rakouských Alpách. Jde o udržování chaty pro zbohatlíky z Anglie. Začátky jsou těžké, ale Kim si poradí a získává si přátele. Ti ji lákají na snowboard, jde jí to výborně, až na skoky, protože jí připomínají havárii matky. Ale nakonec i to překoná.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko