Sledovat film Hodný, zlý a ošklivý online

Přehrajte si film Hodný, zlý a ošklivý HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, western Hodný, zlý a ošklivý na ČT2!
  Trailer k filmu Hodný, zlý a ošklivý   Sledovat Hodný, zlý a ošklivý online
Žánr:
akční, western
Režie:
Sergio Leone
Hrají a postavy:
Eli Wallach (Tuco), Clint Eastwood (blondýnka), Lee Van Cleef (Angel Eyes), Aldo Giuffre (kapitán alkoholové unie), Luigi Pistilli (otec Pablo Ramirez), Rada Rassimovová (Maria)
Země:
Itálie
Rok výroby:
1966
Popis:
Těžko najdete lepší spaghetti-western!

Stačí pouze na okamžik poodejít od umírajícího muže, který chce přinést vodu, aby neumřel žízní, a on prozradí tajemství, kam ukryl krabici plnou zlata, vašemu soupeři. Měl jste v ho sice v hrsti, ale nezbývá, než ho nechat žít a hledat hřbitov s pokladem společně. padne-li do vojenského zajetí, což se během války Severu proti Jihu stane jednoduše, vstupuje do hry třetí pistolník. Žádný z mužů, toužících po jednom pokladu, tak nepřichází o naději. Alespoň do souboje, podaří-li se zlato najít.
Hodnocení:
88 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.