Sledovat film Smrtelný omyl online

Přehrajte si film Smrtelný omyl online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Smrtelný omyl online
Žánr:
dobrodružný, western
Režie:
Konrad Petzold
Hrají:
Armin Mueller-Stahl (Chris Howard), Gojko Mitic (Shave Head), Krystyna Mikolajewská (Jessebee), Kati Busová (White Leaf), Rolf Hoppe (Allison), Hannjo Hasse (Lee Garrett)
Země:
Německo
Rok výroby:
1970
Popis:
Statečný indiánský bojovník Bílý orel se neohroženě pouští po stopách mužů, kteří mají na svědomí smrt šošonských náčelníků.

Agent těžařské firmy Allison provádí načerno vrty na šošonském území. Když najde naftu, tvrdí, že z toho budou mít prospěch také Indiáni. Pět náčelníků s ním podepíše smlouvu o těžbě a podílu na ziscích, a brzy nato začnou postupně za podivných okolností umírat. Ve smlouvě je totiž klauzule, že v případě smrti náčelníka připadne jeho podíl Allisonovi. Syn nejvyššího náčelníka rezervace Hladká tvář lest prohlédne a povolá několik svých přátel, aby se s jejich pomocí domohl spravedlnosti, vrazi byli potrestáni a podíly na zisku zůstaly Indiánům. Allison je však zákeřný protivník, nezastaví se před ničím. Zosnuje dokonce vraždu svého člověka a nastraží falešné stopy, které ukazují, že šlo o indiánský útok...
Hodnocení:
57 %
Sledujte na:
Kino Barrandov

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.