Sledovat film Bílí vlci online

Přehrajte si film Bílí vlci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1110 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodruďż˝nďż˝, drama, historickďż˝, western, dobrodružný, historický Bílí vlci na !
  Trailer k filmu Bílí vlci   Sledovat Bílí vlci online
Žánr:
dobrodruďż˝nďż˝, drama, historickďż˝, western, dobrodružný, historický
Režie:
Konrad Petzold, Bosko Boskovic
Hrají a postavy:
Gojko Mitic (Weitspähender Falke), Horst Schulze (Collins P. Harrington), Barbara Brylská (Catherine Emerson), Holger Mahlich (Pat Patterson), Slobodan Dimitrijevic (Listiger Fuchs), Slobodan Velimirovic (Starke Linkshand)
Země:
Německo, Jugoslávie
Rok výroby:
1969
Popis:
Ve volném pokračovaní filmu Zlato v Black Hills se indiánský bojovník Bystrooký sokol vrací zpět do Black Hills.

Naleziště zlata u Black Hills stále lákají ziskuchtivé dobrodruhy. Zástupci Dakotů svolili k jednání v pevnosti, jménem svého kmene však důrazně odmítají opustit tradiční loviště a vystěhovat se do rezervace. V kraji řádí banda zlatokopů, kteří jsou pro krutost vůči Indiánům nazýváni Bílí vlci. Náčelník Bystrooký sokol se pouští po jejich stopách. Při jedné přestřelce je smrtelně raněna Sokolova žena a náčelník přísahá pomstu. Místní šerif vymyslel plán, jak bandu Bílých vlků dopadnout, a posílá svého indiánského pomocníka za Sokolem s prosbou o pomoc. Nepřátelství desperádů se nyní obrací i proti zástupci zákona...
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski