Sledovat film Bílí vlci online

Přehrajte si film Bílí vlci online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Bílí vlci online
Žánr:
dobrodružný, drama, historický, western
Režie:
Konrad Petzold, Bosko Boskovic
Hrají:
Gojko Mitic (Weitspähender Falke), Horst Schulze (Collins P. Harrington), Barbara Brylská (Catherine Emerson), Holger Mahlich (Pat Patterson), Slobodan Dimitrijevic (Listiger Fuchs), Slobodan Velimirovic (Starke Linkshand)
Země:
Německo, Jugoslávie
Rok výroby:
1969
Popis:
Ve volném pokračovaní filmu Zlato v Black Hills se indiánský bojovník Bystrooký sokol vrací zpět do Black Hills.

Naleziště zlata u Black Hills stále lákají ziskuchtivé dobrodruhy. Zástupci Dakotů svolili k jednání v pevnosti, jménem svého kmene však důrazně odmítají opustit tradiční loviště a vystěhovat se do rezervace. V kraji řádí banda zlatokopů, kteří jsou pro krutost vůči Indiánům nazýváni Bílí vlci. Náčelník Bystrooký sokol se pouští po jejich stopách. Při jedné přestřelce je smrtelně raněna Sokolova žena a náčelník přísahá pomstu. Místní šerif vymyslel plán, jak bandu Bílých vlků dopadnout, a posílá svého indiánského pomocníka za Sokolem s prosbou o pomoc. Nepřátelství desperádů se nyní obrací i proti zástupci zákona...
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
Kino Barrandov

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.