Film Hitman

Sledovat film
Hitman
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nemá jméno, nemá minulost, nemá slitování...
Svět není zrovna bezpečným místem. Všude se krade, zabíjí, vydírá, týrá. Hitman alias Agent 47 byl zrozen jako nástroj pro zabíjení těch, kteří to způsobují. Nemá žádné emoce, je přesný, důsledný a nedá se vystopovat. Když je pak zapleten do vysoké politické hry v Rusku, je svými zaměstnavateli nečekaně hozen přes palubu. Nastává čas útěku napříč východní Evropou. V patách je mu nejen tamní policie, ale také Interpol a další struktury. Navíc musí překvapivě řešit svá emocionální rozrušení, která má na svědomí mladá ruská prostitutka, která je na útěku s ním. Agent 47 tak musí čelit nejen přesile svých protivníků, ale i náhle probuzené lidskosti.

Žánr: Akční, Krimi, Thriller
Režie: Xavier Gens
Hrají a postavy: Timothy Olyphant (Agent 47), Dougray Scott (Mike Whittier), Olga Kurylenková (Nika Boronina), Robert Knepper (Yuri Marklov), Ulrich Thomsen (President Mikhail Belicoff), Henry Ian Cusick (Udre Belicoff)
Scénář: Skip Woods
Země: Francie, USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 63 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko