Sledovat film
Hibernatus
online

Film Hibernatus
  Trailer k filmu Hibernatus Trailer
Přehrajte si film Hibernatus HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 560 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Zmrazený dědeček otravuje rozhodně méně než živý dědeček.
Francouzsko-dánská polární expedice objeví na nejsevernějším břehu Grónska tělo muže dokonale konzervovaného v ledovci. Je to nepochybně člen posádky francouzské lodi, která zde ztroskotala roku 1905. Zmrzlé tělo je dopraveno do Francie, kde se podaří neznámého muže oživit. Pro bohatou rodinu Huberta de Tartas je tato událost jen senzací a dalším úspěchem vědy. Ovšem pouze do té chvíle, kdy se zjistí, že zmrzlý Hibernatus je dědečkem Hubertovy manželky. Hubert chce příbuzného ponechat vědě, ale jeho žena Edmée chce naopak dědečka vrátit rodině. Ale komu vlastně nyní patří rodinná továrna?

Hrají a postavy: Louis de Funes (Hubert de Tartas), Michael Lonsdale (Professeur Édouard Loriebat), Claude Gensacová (Edmée de Tartas), Bernard Alane (Paul Fournier l'hiberné), Annick Alaneová (Mme Crépin-Jaujard la mere d'Evelyne), Olivier De Funes (Didier de Tartas)
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 2.8.2022 21:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko