Film
Hibernatus

Film Hibernatus
  Trailer  k filmu Hibernatus
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Hibernatus

Zmrazený dědeček otravuje rozhodně méně než živý dědeček.
Francouzsko-dánská polární expedice objeví na nejsevernějším břehu Grónska tělo muže dokonale konzervovaného v ledovci. Je to nepochybně člen posádky francouzské lodi, která zde ztroskotala roku 1905. Zmrzlé tělo je dopraveno do Francie, kde se podaří neznámého muže oživit. Pro bohatou rodinu Huberta de Tartas je tato událost jen senzací a dalším úspěchem vědy. Ovšem pouze do té chvíle, kdy se zjistí, že zmrzlý Hibernatus je dědečkem Hubertovy manželky. Hubert chce příbuzného ponechat vědě, ale jeho žena Edmée chce naopak dědečka vrátit rodině. Ale komu vlastně nyní patří rodinná továrna?

Originální název:

Hibernatus / Louis de Funes e il nonno surgelato

Hrají a postavy: Louis de Funes (Hubert de Tartas), Michael Lonsdale (Professeur Édouard Loriebat), Claude Gensacová (Edmée de Tartas), Bernard Alane (Paul Fournier l'hiberné), Annick Alaneová (Mme Crépin-Jaujard la mere d'Evelyne), Olivier De Funes (Didier de Tartas)
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1969
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: STV1

Recenze filmu Hibernatus:

Myslím,že všechny filmy s LdF stojí za zkouknutí a ať už je děj sebehorší,on dokáže s každého filmu udělat super komedii!
70% Pirelka
Výtečná komedie stavěná na komice Louise de Fun?se, který se tu na konci opět velice zábavně rozparádí. Snímek má neobvykle kratší stopáž, ale asi je to dobře. Námět alespoň není uměle natahován ve snaze z toho vytřískat co nejvíce. Zápletka děje je tedy krátká, jednoduchá a v rámci humoru a srandy dokonale vyšperkovaná. Fun?sovu manželku si tu již po čtvrté zahrála Claude Gensac a po čtvrté se také po boku svého otce a podruhé v roli syna objevuje i Olivier. Tedy skutečný Louisův syn Olivier de Fun?s. A tak tu máme příběh o rozmrazeném dědečkovi a sehranému divadlu, aby si připadal jako ve své době. Schválně komu puknou nervy prvnímu.
80% martin.mickey.stusak
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina