Sledovat film Cartouche online

Přehrajte si film Cartouche HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, komedie, drama Cartouche na ČT1!
  Trailer k filmu Cartouche   Sledovat Cartouche online
Žánr:
dobrodružný, komedie, drama
Režie:
Philippe de Broca
Hrají a postavy:
Jean-Paul Belmondo (Cartouche), Claudia Cardinalová (Vénus), Jess Hahn (Douceur), Marcel Dalio (Malichot), Jean Rochefort (Taupe), Philippe Lemaire (Pan z Ferrussac)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1962
Popis:
Lupič a král pařížského podsvětí Jean-Paul Belmondo se zamiluje do krásné cikánky Claudie Cardinale. Ta obětovala vlastní život, aby ho zachránila a Cartouche ji musí pomstít...

Jako francouzský Robin Hood okrádá zloděj Dominique bohaté, aby podle svého vzoru pomáhal chudým. S pomocí své milenky Venuše se stává vůdcem pařížských zlodějů v předvečer Francouzské revoluce. Lidové povstání však vážně ohrozí jeho vášeň ke krásné šlechtičně, která ho vláká do pasti. Venuše ho sice osvobodí, ale v boji ji zabijí. Dominique se znovu ujme velení své zlodějské bandy, aby se pomstil, ale šťastné chvíle prožité s Venuší jsou už nenávratně pryč...
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski