Sledovat film Hellboy 2: Zlatá armáda online

Přehrajte si film Hellboy 2: Zlatá armáda online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Hellboy 2: Zlatá armáda
  Trailer k filmu Hellboy 2: Zlatá armáda   Sledovat Hellboy 2: Zlatá armáda online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Režie:
Guillermo del Toro
Hrají a postavy:
Ron Perlman (Hellboy), Selma Blairová (Liz Shermanová), Doug Jones (anděl smrti), John Alexander (Johann Krauss / Bethmoora Goblin), James Dodd (Johann Krauss), Seth MacFarlane (Jóhann (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Zachránit svět je pekelná dřina.

Nejproblematičtějšího zaměstnance přísně tajného Úřadu pro paranormální výzkum a obranu tentokrát čeká opravdu náročný úkol. Syn vládce podsvětí, princ Nuada, totiž porušil křehké příměří, které panovalo mezi lidmi a jeho říší, čímž nastartoval příslovečné peklo na Zemi. A má být ještě hůř - Nuada se snaží zkompletovat sbírku artefaktů, jež mu mají pomoci oživit Zlatou armádu, nezničitelná mostra, která za pár minut udělají z lidstva ohrožený druh. Aby toho nebylo málo, Hellboye rozptyluje i lehce italská domácnost, kterou má se svou Liz. Tváří v tvář ohrožení světa musí jít rodina stranou, a tak se zaměstnanci nejtajnějšího ze všech tajných úřadů vypraví do tábora nepřítele, aby zastavili Zlo, ještě než se stačí vyvalit na Zem. Vy se vydáte s nimi, a protože vás povede režisér s nedozírnou výtvarnou fantazií, připravte se, že uvidíte, co jste asi ještě neviděli.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski