Sledovat film
Gympl
online

Film Gympl
  Trailer k filmu Gympl Trailer
Přehrajte si film Gympl HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 561 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Komedie o studentech, učitelích, rodičích a graffiti.
Pedantický fyzikář, strnulý češtinář, jalový tělocvikář, ekologický učitel výtvarky, mondénní ředitelka školy a další kantoři dle svých představ formují nebohé studenty na poněkud zkostnatělém gymnáziu. A tak málokoho studium opravdu baví a zajímá. Petr a Michal do školy raději nechodí a když tam náhodou zavítají, tak celé hodiny prospí, neboť po nocích stříkají graffiti. To je to jediné, co je kromě holek skutečně baví. Nebezpečné výpravy na střechy domů, ilegální pronikání do útrob metra, dramatické lezení na komín... Napětí, riziko dopadení a honičky s policií jsou opravdové, zábavné i kruté. A tak není divu, že se jejich bezradní rodiče věčně stresují a občas se v zájmu dostudování svých nezvedených potomků spojí s profesory.

Žánr: Komedie, Drama, Krimi
Režie: Tomáš Vorel
Hrají a postavy: Milan Šteindler (Physics teacher Milan), Martin Zbrožek (tělocvikář Jaroslav), Filip Vorel (venkovská kráska Jindra), Jan Kraus (otec Kolman), Pavel Telicka (inspektor Alvarez), Ondřej Trojan (policista)
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 2.8.2022 20:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko