Sledovat film Gróf monte christo online

Přehrajte si film Gróf monte christo online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, historický, romantický Gróf monte christo na !
  Trailer k filmu Gróf monte christo   Sledovat Gróf monte christo online
Žánr:
dobrodružný, drama, historický, romantický
Režie:
Josée Dayanová
Hrají a postavy:
Gérard Depardieu (Abbe Busoni / ...), Ornella Mutiová (Mercedes), Jean Rochefort (Fernand De Morcerf), Pierre Arditi (Villefort), Florence Darelová (Camille De La Richardais), Stanislas Merhar (Albert De Morcerf)
Země:
Francie, Německo, Itálie
Rok výroby:
1998
Popis:
Gérard Depardieu a Ornella Mutiová v jednom z nejkrásnějších příběhů světové literatury.

S velkými ambicemi sáhli francouzští tvůrci znovu po slavném románu Alexandra Dumase Hrabě Monte Christo. Ve čtyřdílném filmu se soustředili především na pomstu Edmonda Dantese - jeho dokonalý, rafinovaný plán, jak po dvaceti letech zničit ty, kteří mu vzali nejlepší léta jeho života, svobodu, snoubenku, otce a čest. V nádherných kostýmech a dekoracích se vrátíme do Paříže roku 1838 a opět prožijeme krutý osud mladého marseillského kapitána a opět se budeme ptát po smyslu pomsty, která ničí nejen viníky.
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski