Film
Grand Prix

Film Grand Prix
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 158 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Grand Prix

Roman a Emil mají sen, dostat se na závody Formule 1. Jednoho dne vyhrají vstupenky na Velkou cenu a zažijí road trip plný nečekaných událostí.
Filmová komedie režiséra Jana Prušinovského vypráví příběh dvou bratranců Romana a Emila, jejichž snem je dostat se na závody Formule 1. Roman vede ušmudlaný autobazar na okraji města, má tři děti a živelnou manželku. Emil, horlivý milovník pořádku, si piplá svou autodílnu v centru a o autech ví skoro všechno. Když jednoho dne Emil v televizní soutěži vyhraje vstupenky na Velkou cenu Španělska v Barceloně, netuší ani jeden z nich, že jejich výlet za snem se brzy změní na divokou jízdu napříč Evropou. Zvláště když se na ně nabalí Štětka, Romanův kamarád a místní magnet na problémy.

Žánr: Komedie, Drama
Hrají a postavy: Kryštof Hádek (Constable), Robin Ferro (Constable), Štěpán Kozub (Constable), Marek Daniel (Constable), Miroslav Donutil (Constable), Linhartova Anna (Constable)
Scénář: Jan Prušinovský
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 60 %
Vysíláno na: ČT1

Recenze filmu Grand Prix:

Das war schmutzig. Přerod českýho Kena Loache v českýho Guye Ritchieho se moc nepovedl.
20% michal.budik
Taťána jako smažka super. Hádek v klidu. Ferro taky. Jediný výbuch smíchu způsobil "Vavara", kdyz zvolal: " Do pičé. " To když ujeli Kozubovi. Pak jsem usl, škoda.
20% Khumbac
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina