Film
Gladiator

Film Gladiator
  Trailer  k filmu Gladiator
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Russell Crowe jako muž, který se vzepřel impériu.
Rok 180. Generál římských legií Maximus se má na přání nemocného císaře Marca Aurelia stát protektorem Říma. Ovšem císařský syn Commodus se dopustí otcovraždy, aby mohl sám usednout na uvolněný trůn. Maximus smrti unikne, ale skončí prodán do otroctví. Jako gladiátor se vrací do Říma, aby s pomocí Commodovy sestry Lucilly pomstil bezpráví a pomohl svrhnout nelítostného diktátora.

Režie: Ridley Scott
Hrají a postavy: Russell Crowe (General Maximus Decimus Meridus), Joaquin Phoenix (Emperor Commodus), Connie Nielsenová (Lucilla), Oliver Reed (Antonius Proximo), Richard Harris (Emperor Marcus Aurelius), Derek Jacobi (Senator Gracchus)
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 86 %
Vysíláno na: TVN
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська