Sledovat film
G. I. Joe 2: Odveta
online

Film G. I. Joe 2: Odveta
  Trailer k filmu G. I. Joe 2: Odveta Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Modrá planeta se ocitla na pokraji zkázy vinou intrik mocné organizace Cobra, která má s G. I. Joe nevyřízené účty. Jak moc leží jejím vůdcům v žaludku, se ukáže ve chvíli, kdy rafinovanou lstí ovládnou Bílý dům a z Oválné pracovny označí příslušníky této jednotky za vlastizrádce a zahájí jejich řízenou likvidaci. Pár přeživších může jen nečinně přihlížet tomu, jak si vůdci Cobry s prstem na jaderném tlačítku podmaňují celý svět. Ve chvíli, kdy zoufalství vrcholí, zrodí se plán s krycím označením

Režie: Jon Chu
Hrají a postavy: Dwayne Johnson (záteras), Jonathan Pryce (prezident), Byung-hun Lee (Storm Shadow), Elodie Yungová (Jinx), Ray Stevenson (svatojánská muška), D.J. Cotrona (Flint)
Země: Kanada, USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima Cool 19.6.2022 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko