Sledovat film Free Range – Balada o přijetí světa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Free Range – Balada o přijetí světa
  Trailer k filmu Free Range – Balada o přijetí světa   Sledovat 1532 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Veiko Ounpuu
Hrají a postavy:
Lauri Lagle (Fred), Jaanika Arum (Susanna), Laura Peterson (zrádce vlasti), Peeter Volkonski (Fredův otec), Roman Baskin (Susannin otec), Rita Raave (Susannina matka)
Země:
Estonsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Jaké je žít s vědomím, že budoucnost je mizerná?

Filmem Free Range pokračuje režisér ve své typické tvorbě vyznačující se vysokou filmovou kvalitou, příjemným cynickým tónem, skvělým retro soundtrackem a nadčasovým tématem hledání svobody a volnosti. Příběh o mladém, nadějném muži s úžasnými kariérními možnostmi a rýsující se manželskou blažeností je pozoruhodným pohledem do světa dnešní kultury a filmu. Podmračený, neustále zkouřený a zpitý Fred si žije ve svém vlastním světě, který je na hony vzdálen od toho běžného, dospělého, který se mu příčí a protiví. Když je kvůli nepříznivé recenzi propuštěn z práce a přítelkyně mu oznámí, že čeká dítě, mladý rebel čelí těžkému rozhodnutí - přijmout či nepřijmout zodpovědnost a jak vůbec naložit se svým životem.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski