Sledovat film
Fotograf
online

Film Fotograf
  Trailer k filmu Fotograf Trailer
Přehrajte si film Fotograf HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 438 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

V příběhu se vracíme k některým osudovým křižovatkám turbulentního života hlavního hrdiny, člověka, který je obdařen nejedním výjimečným talentem, živelností a vášní. Všechny tyto vlastnosti mu přinesly slávu i odmítání, lásku i zradu, zástupy obdivovatelů i osamocení. Středem Janova života vždy byly ženy. Ať ty, které pózovaly před objektivem jeho fotoaparátu, nezřídka postavy až pitoreskní, či ty, jež ho obklopovaly v  soukromí. Dcery, manželky, milenky, sexuální přítelkyně, intelektuální obdivovatelky. Jedny nezištně milující a oddané, jiné podváděné a zhrzené, další sdílející s rozkoší jeho bouřlivý život. Ale i takové, které s proslulým umělcem toužily spojit svou budoucnost, posedlé touhou zkrotit jeho svobodomyslnost, sdílet s ním jeho majetek, talent i geny. Exempláře všech těchto ženských typů jsou pikantním kořením mimořádného filmu, který je příjemně hořkou komedií s erotickými prvky.

Hrají a postavy: Karel Roden (Jan), Václav Neužil ml. (Marek), Marie Málková (Líba), Zuzana Vejvodová (Klára), Václav Neužil (Marek), Vilma Cibulková (Věra)
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 SM 18.5.2022 22:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko