Sledovat film Fotograf online

Přehrajte si film Fotograf online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Fotograf na !
  Sledovat Fotograf online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Waldemar Krzystek
Hrají a postavy:
Vadim Afanassiev (Archivist), Georgi Angielow (Gremin manžel), Tatyana Arntgoltsová (Natasza), Yelena Babenko (matka), Oleg Bakhrutdinov (studentka), Aleksandr Baluyev (Lebiadkin)
Země:
Polsko
Rok výroby:
2014
Popis:
Temný thriller se o tajemném Fotografovi, sériovém vrahovi děsícím Moskvu. Moskvu děsí tajemný sériový vrah, který si vysloužil přezdívku Fotograf. Policie se jej snaží dopadnout za pomoci Nataši, jediné ženy, která setkání s Fotografem přežila. Proč ji nechal žít? Stopy začínají z Moskvy postupně vést do Polska a hlouběji do minulosti. Nataša za pomoci polského detektiva roztáčí kolotoč událostí, které vedou až do tajných archivů Rudé armády a tajemství, které mělo být zapomenuto.
Hodnocení:
60 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski