Film Fantomas

Sledovat film
Fantomas
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Vtipná parodie na kriminální žánr, svěží příběhy o nepolapitelném maskovaném superzločinci Fantomasovi a jeho protivníkovi, čarovně neschopném policejním komisaři.
Fantomas, záhadný netvor s ocelovou tváří terorizuje Paříž. O jeho skutečné existenci jsou však stále pochybnosti, neboť ho dosud nikdo na vlastní oči nespatřil. Prvním hostem tajuplného Fantomasova paláce se nedobrovolně stane novinář Fandor, který napsal o netvorovi senzační článek. Fantomas potrestá tuto troufalost osobitě: vezme na sebe Fandorovu podobu a spáchá fantastickou loupež. Později si nasadí i masku komisaře Juvea, který se neúspěšně již dlouho snaží Fantomase dopadnout.

Žánr: Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Krimi
Režie: André Hunebelle
Hrají a postavy: Jean Marais (Fandor), Louis de Funes (Commissaire Juve), Mylene Demongeotová (Hélene), Jacques Dynam (Inspecteur Bertrand), Robert Dalban (Le directeur du journal), Marie-Hélčne Arnaudová (Lady Beltham)
Scénář: Jean Halain, Pierre Foucaud, Marcel Allain, Pierre Souvestre
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1964
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko