Sledovat film Fantomas online

Přehrajte si film Fantomas online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Fantomas
  Trailer k filmu Fantomas   Sledovat Fantomas online
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Krimi
Režie:
André Hunebelle
Hrají a postavy:
Jean Marais (Fandor), Louis de Funes (Commissaire Juve), Mylene Demongeotová (Hélene), Jacques Dynam (Inspecteur Bertrand), Robert Dalban (Le directeur du journal), Marie-Hélčne Arnaudová (Lady Beltham)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1964
Popis:
Vtipná parodie na kriminální žánr, svěží příběhy o nepolapitelném maskovaném superzločinci Fantomasovi a jeho protivníkovi, čarovně neschopném policejním komisaři.

Fantomas, záhadný netvor s ocelovou tváří terorizuje Paříž. O jeho skutečné existenci jsou však stále pochybnosti, neboť ho dosud nikdo na vlastní oči nespatřil. Prvním hostem tajuplného Fantomasova paláce se nedobrovolně stane novinář Fandor, který napsal o netvorovi senzační článek. Fantomas potrestá tuto troufalost osobitě: vezme na sebe Fandorovu podobu a spáchá fantastickou loupež. Později si nasadí i masku komisaře Juvea, který se neúspěšně již dlouho snaží Fantomase dopadnout.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski