Sledovat film
Fame: Cesta za slávou
online

Film Fame: Cesta za slávou
  Trailer  k filmu Fame: Cesta za slávou
Přehrajte si film Fame: Cesta za slávou online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 486 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Fame: Cesta za slávou

Inspirováno filmovým hitem z roku 1980.
Skupina tanečníků, zpěváků, herců a dalších umělců se představuje během čtyř let na prestižní umělecké škole. Nachází tu šanci dosáhnout pomocí svého talentu a tvrdé dřiny slávy a úspěchu. Jejich životy však nejsou jen učením, ale také bouřlivým časem přátelství a lásek... Remake slavného filmu z 80. let.

Originální název:

Fame

Hrají a postavy: Kay Panabakerová (Jenny Garrisonová), Walter Perez (Victor Taveras), Naturi Naughton (Denise Dupree), Asher Book (Marco), Kherington Payne (Alice Ellerton), Collins Pennie (Malik Washburn)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 50 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Family 16.2.2024 16:20

Recenze filmu Fame: Cesta za slávou:

Originál jsem neviděl, nemůžu tedy srovnávat a budu hodnotit jen jako samostatný film. Nesnáším rap, hip-hop a podobnou pseudo-hudbu, ale zde mi nějak obzvlášť nevadil, příběh průměrnej, ale občas se blýsklo něco jako hloubka. Až na vyjímky jsem se moc nenudil a z herců za zmínku stála pouze Panabaker, ostatní byli takoví křoví, což je možná v tomhle případě dobře. Až uvidím originál, třeba hodnocení pozměním.
50% Gore.80
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina