Sledovat film Eurotrip online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Eurotrip
  Trailer k filmu Eurotrip   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Komedie
Režie:
Jeff Schaffer, Alec Berg, David Mandel
Hrají a postavy:
Scott Mechlowicz (Scott Thomas), Jacob Pitts (Cooper Harris), Kristin Kreuková (Fiona), Cathy Meilsová (Paní Thomasová), Nial Iskhakov (Bert), Michelle Trachtenbergová (Jenny)
Scénář:
Alec Berg, David Mandel, Jeff Schaffer
Země:
USA, Česká republika
Rok výroby:
2004
Popis:
V tomto filmu nebylo ublíženo žádnému pravému Evropanovi.

Stará dobrá Evropa už nikdy nebude jako dřív po neskutečném výletu Scottyho Thomase a jeho přátel, který přivodí půlce Evropanů stavy šílenství. Nemáte plavky? Žádný problém. Ponořte se s nimi na tomto EUROTRIPU do nekonečně bláznivého dobrodružství!
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko