Film Dva bratři

Sledovat film
Dva bratři
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dvě tygří mláďata rozdělil osud. Slavný režisér filmu Medvědi vypráví jejich nezapomenutelný příběh.
Odehrává se v nedávné době, ve vzdálené zemi. Oba se narodili v ruinách chrámu v džungli, ovšem jednoho dne je osud rozdělí. odvážnější z bratrů se dostává do cirkusu, kde jeho povahu změní život v kleci. Plaché mládě se nejprve skamarádí s osamělým guvernérovým synem, ovšem neštěstí přiměje rodinu vzdát se ho. Další majitel chce změnit plachou povahu zvířete a vychovat z něj sportovce a bojovníka.

Žánr: Dobrodružný, Drama, Rodinný
Režie: Jean-Jacques Annaud
Hrají a postavy: Guy Pearce (Aidan McRory), Jean-Claude Dreyfus (Administrátor Normandin), Freddie Highmore (Mladý Raoul), Oanh Nguyen (Jeho excelence), Philippine Leroy-Beaulieuová (Paní Normandinová), Moussa Maaskri (Saladin)
Scénář: Alain Godard, Jean-Jacques Annaud
Země: Francie, Velká Británie
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko