Sledovat film Dům naruby online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Dům naruby
  Trailer k filmu Dům naruby   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Adam Shankman
Hrají a postavy:
Steve Martin (Peter Sanderson), Queen Latifahová (Charlene Mortonová), Eugene Levy (Howie Rottman), Joan Plowrightová (Paní Arness), Jean Smartová (Kate Sandersonová), Kimberly J. Brownová (Sarah Sandersonová)
Scénář:
Jason Filardi
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Zámožný bělošský právník a uprchlá černošská kriminálnice v americké komedii o napravení jednoho workoholika a pravdě o jednom zločinu.

Peter Sanderson je rozvedený, přehnaně pečlivý a věčně podrážděný advokát, který stále miluje svou bývalou ženu a nemůže přijít na to, čím ji přiměl k odchodu z jejich společného života. I přesto se však snaží přes tento vztah přenést a během internetové komunikace se bláznivě zamiluje do chytré a atraktivní advokátky. Když ale tato žena poprvé Petera navštíví v jeho domě, realita je poněkud odlišná - není to holka s vybraným chováním, nemá titul z prestižní univerzity a dokonce ani není právnička. Ve skutečnosti se jedná o uprchlou vězeňkyni Charlene, která je přesvědčena o své nevině a prosí Petera, aby jí pomohl očistit její jméno. Peter však nechce mít s Charlene a jejím případem nic společného, čímž svou hlučnou a pohoršující návštěvnici podnítí k tomu, aby převrátila jeho dokonale spořádaný život vzhůru nohama a ohrozila jeho snahy získat zpět svou bývalou manželku a nalákat velmi bohatého klienta. Nakonec se však oběma naskytne vzájemná možnost pozitivně ovlivnit své životy... pokud při tom neobrátí naruby celý dům.
Hodnocení:
58 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko