Sledovat film
Drž hubu!
online

Film Drž hubu!
  Trailer  k filmu Drž hubu!
Přehrajte si film Drž hubu! HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 529 filmů a 158 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Drž hubu!

Základní pravidlo při útěku z blázince!
Ruby, zloděj individualista, je těsně po ukrytí lupu polapen, odsouzen a vsazen do vězení. Na neštěstí pro něho zrovna do cely ke Quentinovi, nejukecanějšímu vězni na světě. Ruby se musí za každou cenu dostat ven. Chce si vyzvednout svůj lup a hlavně být co nejdál od Quentina. Jenomže je to Quentin, kdo vymyslí plán útěku a tak si asi bude muset Ruby na Quentina zvyknout ...

Originální název:

Tais-toi

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Francis Veber
Hrají a postavy: Gérard Depardieu (Quentin), Jean Reno (Ruby), Richard Berry (Vernet), André Dussollier (Psychiatr), Jean-Pierre Malo (Vogel), Jean-Michel Noirey (Lambert)
Země: Francie
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 5.4.2024 20:10

Recenze filmu Drž hubu!:

Skvělá komedie z klasické francouzské školy. Všichni víme, co to znamená, a i tahle komedie, která se v originále jmenuje Mlč, jak nás s úsměvem informovala naše třídní učitelka, je zářným příkladem toho, že ve Francii se skvělé komedie točí i ve 21. století. A navíc, když se jeden z nejlepších komediálních režisérů Francis Veber dá dohromady s Renem a Gérardem (z Indre) je jasné, že to prostě bude pecka. A taky že jo. Reno je naprosto dokonalej (hlavně když rozdává rány) a Depardieu je, a nevykládejte si to nějak špatně, k sežrání (hlavně když krade auta a spřádá plány, což je vlastně téměř celý film). Těm dvěma to parádně ladí, vynikající a nezapomenutelná filmová dvojka. Mlč (Drž hubu se řekne úplně jinak) je nahláškovaná, plná vynikajících situací a gagů, prostě tak, jak má správná francouzská komedie vypadat. Je to dlouhé tak akorát a já se báječně bavil, ale na plný počet mi to prostě nějak nechce dát. Rozhodně ale doporučuju, fakt to stojí za to, alespoň já z toho budu mít zážitek minimálně na celé svátky (psáno 19.12.) Za mě to má 85%.
80% myslivecek1997
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina