Sledovat film Prázdniny u moře online

Přehrajte si film Prázdniny u moře online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1288 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Prázdniny u moře
  Sledovat Prázdniny u moře online
Žánr:
Komedie
Režie:
Pascal Rabaté
Hrají a postavy:
Jacques Gamblin (pan Cerf-volant), Maria de Medeirosová (paní Collierová), François Damiens (pan Fraises), François Morel (stanující chlap), Dominique Pinon (chlap v obytném přívěsu), Arsene Mosca (obchodník v samoobsluze)
Země:
Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Konečně je tu víkend a každý míří na pobřeží. Dva důchodci s pomalým autem a plážovým domkem jako dlaň zkříží cestu dvěma zamilovaným pankáčům, kteří bydlí v domě nakresleném v písku. Dva hochštapleři hrají golf vedle pohřebního průvodu, jeden funkcionář se schází se svou milenkou v hotelu a život dvou nešťastných párů obrátí naruby ztráta draka. Na dovolené u moře dojde k mnoha bizarním a komickým setkáním.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski