Sledovat film Prázdniny u moře online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Prázdniny u moře
  Sledovat 1460 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Pascal Rabaté
Hrají a postavy:
Jacques Gamblin (pan Cerf-volant), Maria de Medeirosová (paní Collierová), François Damiens (pan Fraises), François Morel (stanující chlap), Dominique Pinon (chlap v obytném přívěsu), Arsene Mosca (obchodník v samoobsluze)
Země:
Francie
Rok výroby:
2011
Popis:
Konečně je tu víkend a každý míří na pobřeží. Dva důchodci s pomalým autem a plážovým domkem jako dlaň zkříží cestu dvěma zamilovaným pankáčům, kteří bydlí v domě nakresleném v písku. Dva hochštapleři hrají golf vedle pohřebního průvodu, jeden funkcionář se schází se svou milenkou v hotelu a život dvou nešťastných párů obrátí naruby ztráta draka. Na dovolené u moře dojde k mnoha bizarním a komickým setkáním.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski