Sledovat film
Dobrý ročník
online

Film Dobrý ročník
  Trailer k filmu Dobrý ročník Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Každý jednou dospěje. Možná...
Film Dobrý ročník, při jehož natáčení se proslulý režisér Ridley Scott podruhé sešel s oscarovým hercem Russellem Crowem, vypráví příběh londýnského experta v oboru investic Maxe Skinnera, který se po smrti svého strýčka vrací na vinici, kde prožil nejkrásnější část dětství. Přestože chce hodit minulost za hlavu a vinici co nejdříve prodat, v okamžiku příjezdu do čarokrásné oblasti na jihu Francie se začne odvíjet zcela nová a opojná kapitola jeho života, v jejímž průběhu v sobě nalezne to, co už od dětství postrádá. V Dobrém ročníku se zabýváme především životem a skutečným užíváním života. Každá z postav tohoto příběhu se ocitne v situaci, která učiní její život lepším."

Režie: Ridley Scott
Hrají a postavy: Freddie Highmore (mladý Max), Albert Finney (strýc Henry), Russell Crowe (Max Skinner), Rafe Spall (Kenny), Archie Panjabiová (Gemma), Richard Coyle (Amis)
Scénář: Marc Klein
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 70 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko