Sledovat film
Dobrý ročník
online

Film Dobrý ročník
  Trailer k filmu Dobrý ročník Trailer
Přehrajte si film Dobrý ročník online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1418 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Každý jednou dospěje. Možná...
Film Dobrý ročník, při jehož natáčení se proslulý režisér Ridley Scott podruhé sešel s oscarovým hercem Russellem Crowem, vypráví příběh londýnského experta v oboru investic Maxe Skinnera, který se po smrti svého strýčka vrací na vinici, kde prožil nejkrásnější část dětství. Přestože chce hodit minulost za hlavu a vinici co nejdříve prodat, v okamžiku příjezdu do čarokrásné oblasti na jihu Francie se začne odvíjet zcela nová a opojná kapitola jeho života, v jejímž průběhu v sobě nalezne to, co už od dětství postrádá. V Dobrém ročníku se zabýváme především životem a skutečným užíváním života. Každá z postav tohoto příběhu se ocitne v situaci, která učiní její život lepším."

Režie: Ridley Scott
Hrají a postavy: Freddie Highmore (mladý Max), Albert Finney (strýc Henry), Russell Crowe (Max Skinner), Rafe Spall (Kenny), Archie Panjabiová (Gemma), Richard Coyle (Amis)
Scénář: Marc Klein
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko