Sledovat film Dobrý ročník online

Přehrajte si film Dobrý ročník online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dobrý ročník
  Trailer k filmu Dobrý ročník   Sledovat Dobrý ročník online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Ridley Scott
Hrají a postavy:
Freddie Highmore (mladý Max), Albert Finney (strýc Henry), Russell Crowe (Max Skinner), Rafe Spall (Kenny), Archie Panjabiová (Gemma), Richard Coyle (Amis)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2006
Popis:
Každý jednou dospěje. Možná...

Film Dobrý ročník, při jehož natáčení se proslulý režisér Ridley Scott podruhé sešel s oscarovým hercem Russellem Crowem, vypráví příběh londýnského experta v oboru investic Maxe Skinnera, který se po smrti svého strýčka vrací na vinici, kde prožil nejkrásnější část dětství. Přestože chce hodit minulost za hlavu a vinici co nejdříve prodat, v okamžiku příjezdu do čarokrásné oblasti na jihu Francie se začne odvíjet zcela nová a opojná kapitola jeho života, v jejímž průběhu v sobě nalezne to, co už od dětství postrádá. V Dobrém ročníku se zabýváme především životem a skutečným užíváním života. Každá z postav tohoto příběhu se ocitne v situaci, která učiní její život lepším."
Hodnocení:
70 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski