Film Dobrý den, paní Campbellová

Sledovat film
Dobrý den, paní Campbellová
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Krásná Italka Carla Campbellová udržuje během druhé světové války milostný vztah hned se třemi muži najednou.
Gina Lollobrigida opět exceluje, tentokrát jako zralá žena od rány. Přestavuje krásnou Italku Carlu, která od druhé světové války žila zároveň se třemi americkými vojáky. Žádný z nich ovšem nevěděl o existenci druhých dvou. Když se Američané vrátí domů, přivede Carla na svět holčičku - sama však neví, kdo je otcem. Vtipně pobírá alimenty od všech tří a ve svém městečku požívá úctu válečné vdovy - dokud se veteráni nepřijedou na svou dcerku do Itálie podívat...

Žánr: Komedie
Režie: Melvin Frank
Hrají a postavy: Gina Lollobrigidaová (Carla Campbell), Shelley Wintersová (Shirley Newman), Phil Silvers (Phil Newman), Peter Lawford (Justin Young), Telly Savalas (Walter Braddock), Lee Grantová (Fritzie Braddock)
Scénář: Melvin Frank, Denis Norden, Sheldon Keller
Země: USA
Rok výroby: 1968
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko