Sledovat film Django online

Přehrajte si film Django online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1485 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Django
  Trailer k filmu Django   Sledovat Django online
Žánr:
Akční, Drama, Thriller, Western
Režie:
Sergio Corbucci
Hrají a postavy:
Rafael Albaicín (Django), Franco Nero (Maria), Loredana Nusciaková (Major Jackson), Eduardo Fajardo, Gino Pernice (Generál Hugo Rodriguez), José Bódalo
Země:
Francie, Itálie, Španělsko
Rok výroby:
1966
Popis:
Django si hravě poradí s padesáti zabijáky, ale vyloupení přísně střežené pevnosti plné zlata je o hodně tvrdší oříšek. Nikdo však netuší, jaké eso skrývá slavný pistolník v rukávu...

Klasický westernový příběh vás zavede do prostředí, kde první i poslední slovo má zbraň, vše rozhoduje přesnější muška a kde nechybí krásná žena. Django na své cestě pouští zachrání krásnou Marii ze spárů kumpánů velmi obávaného majora Jacksona, který má ve zvyku zabíjet lidi jen tak pro zábavu. Nikdo se mu zatím neodvážil postavit. Až teď. Djangovým cílem je zabít Jacksona, ale je na to úplně sám.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski