Sledovat film Brutální Nikita online

Přehrajte si film Brutální Nikita online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1071 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Drama, Krimi, Romantický, Thriller Brutální Nikita na !
  Trailer k filmu Brutální Nikita   Sledovat Brutální Nikita online
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Romantický, Thriller
Režie:
Luc Besson
Hrají a postavy:
Anne Parillaudová (Nikita), Marc Duret (Rico), Patrick Fontana (Coyotte), Alain Lathiere (Zap), Laura Cheronová (La punk), Jacques Boudet (lékárník)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1990
Popis:
Zabila a musela zaplatit. Její práce v tajné službě byla ve znamení smrti.

Anne Parilaudová ztvárňuje v tomto filmu postavu mladé na drogách závislé Nikity, která jako jediná ze skupiny pachatelů přežije přepadení v lékárně. Je zatčená a odsouzená na doživotí, ale tajná služba jí dá ještě jednu šanci - pracovat pro vládu jako tajná agentka. V průběhu následujících let je Nikita vyškolená v dokonalý vraždící stroj a s novou totožností se vrací do života. Potkává svou lásku díky které dokáže skoro úplně zapomenout na to, co prožila. V nejlepším období se však ozve telefon s prvním úkolem. Nikita na rozkaz zabíjí, až se jednoho dne rozhodne se vším skončit a odejít...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski