Film
Divoké historky

Film Divoké historky
  Trailer  k filmu Divoké historky
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Filmová antologie, seskládaná z šesti svérázných povídek, vypráví z černohumorné perspektivy o lidech vystavených neočekávaným mezním situacím.
Povídkový film, plný břitkého humoru, tvoří šest epizod o osudových setkáních, které se nepříčetným způsobem zvrhávají do boje na život a na smrt. Snímek argentinského filmaře Damiána Szifróna získal několik prestižních nominací, mimo jiné od americké Akademie filmových věd a umění či canneského festivalu. Divoké historky také sklidily řadu ocenění, například z festivalu v San Sebastiánu anebo od Britské akademie filmového a televizního umění.

Žánr: Thriller, Drama, Komedie
Režie: Damián Szifron
Hrají a postavy: Darío Grandinetti (Salgado), María Marull (Isabel), Mónica Villaová (Profesora Leguizamón), Rita Cortese (Cocinera), Julieta Zylberbergová (Moza), César Bordón (Cuenca)
Scénář: Damián Szifron
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 81 %
Vysíláno na: ČT art
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina