Sledovat film Dítě číslo 44 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Dítě číslo 44
  Trailer k filmu Dítě číslo 44   Sledovat 1442 filmů a 124 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Daniel Espinosa
Hrají a postavy:
Xavier Atkins (mladý Leo Demidov), Mark Lewis Jones (Tortoise), Tom Hardy (Leo Demidov), Joel Kinnaman (Vasili), Fares Fares (Alexei Andreyev), Karel Dobrey (fotograf)
Scénář:
Richard Price
Země:
Česká republika, Velká Británie, Rumunsko, USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Jak najít vraha v zemi, kde vraždy neexistují?

Dítě číslo 44 je thriller o sériových vraždách odehrávající se roku 1953 v Sovětském svazu. Hlavní hrdinou je agent tajné policie Leo Demidov, který čelí svému svědomí a ztratí své postavení, moc i domov poté, co odmítne udat svou vlastní ženu Raisu pro zradu. Leo a Raisa jsou vykázáni z Moskvy do pochmurného vyhnanství. Zde oba spojí síly s generálem Michailem Nesterovem a snaží se vypátrat sériového vraha, jenž se zaměřuje na malé chlapce. Jejich zápas o spravedlnost ohrožuje pokrytectví celého systému, který tvrdí, že „v socialistickém ráji zločin neexistuje“.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko