Sledovat film Dítě číslo 44 online

Přehrajte si film Dítě číslo 44 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1080 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Dítě číslo 44 na !
  Trailer k filmu Dítě číslo 44   Sledovat Dítě číslo 44 online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Daniel Espinosa
Hrají a postavy:
Xavier Atkins (mladý Leo Demidov), Mark Lewis Jones (Tortoise), Tom Hardy (Leo Demidov), Joel Kinnaman (Vasili), Fares Fares (Alexei Andreyev), Karel Dobrey (fotograf)
Země:
Česká republika, Velká Británie, Rumunsko, USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Jak najít vraha v zemi, kde vraždy neexistují?

Dítě číslo 44 je thriller o sériových vraždách odehrávající se roku 1953 v Sovětském svazu. Hlavní hrdinou je agent tajné policie Leo Demidov, který čelí svému svědomí a ztratí své postavení, moc i domov poté, co odmítne udat svou vlastní ženu Raisu pro zradu. Leo a Raisa jsou vykázáni z Moskvy do pochmurného vyhnanství. Zde oba spojí síly s generálem Michailem Nesterovem a snaží se vypátrat sériového vraha, jenž se zaměřuje na malé chlapce. Jejich zápas o spravedlnost ohrožuje pokrytectví celého systému, který tvrdí, že „v socialistickém ráji zločin neexistuje“.
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski