Sledovat film Discopříběh online

Přehrajte si film Discopříběh HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1150 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online hudba & umění, komedie, hudební komedie Discopříběh na Nova!
  Trailer k filmu Discopříběh   Sledovat Discopříběh online
Žánr:
hudba & umění, komedie, hudební komedie
Režie:
Jaroslav Soukup
Hrají a postavy:
Ladislav Potměšil (Horácek, father), Rudolf IV. Hrušínský (Jirka Horácek), Oldřich Vlach (Jitka's otec), Eva Cízková, Eva Cízkovská (Ala), Michaela Flenerova
Země:
Československo
Rok výroby:
1991
Popis:
Tatínek se zbláznil, zakoukal se do striptérky! Ale jeho už ženatý a usazený syn ho chápe a pomůže mu.

Osudy otce a syna Horáčkových, proložené řadou písniček Michala Davida. Tentokrát jim ovšem scénáristé Eduard Pergner (známý také pod jménem Boris Janíček, otec bývalé moderátorky Esa Terezy Pergnerové) a Jaroslav Soukup prohodili úlohy. Jirka se oženil, usadil a dospěl, zatímco s jeho otcem jsou problémy, neboť jej postihla "druhá míza" a s pocitem, že mu ujíždí poslední vlak, naváže vztah se striptérkou Álou, barví si vlasy, ale hlavně se mu líbí hezká a milá zdravotní sestra Lucie. Přestože se chová tak, až se ostatním zdá jakoby mu přeskočilo, všechno samozřejmě dobře dopadne.
Hodnocení:
58 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski