Sledovat film Diplomacie online

Přehrajte si film Diplomacie online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1300 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Diplomacie
  Trailer k filmu Diplomacie   Sledovat Diplomacie online
Žánr:
Drama
Režie:
Volker Schlöndorff
Hrají a postavy:
André Dussollier (Raoul Nordling), Niels Arestrup (General von Choltitz), Burghart Klaußner (Hauptmann Werner Ebernach), Robert Stadlober (nadporučík Bressensdorf), Charlie Nelson (vrátný), Jean-Marc Roulot (Jacques Lanvin)
Země:
Francie, Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Budoucnost Paříže v diplomatické hře vysoké politiky.

25. srpna 1944 Spojenci vstupují do Paříže. Krátce před úsvitem Dietrich von Choltitz, německý vojenský místodržitel Paříže, se chystá vykonat krutý příkaz Adolfa Hitlera, a to vyhodit do povětří pýchu všech Francouzů - hlavní město Paříž. Všechny mosty a historické budovy jsou již podminované, ale Paříž stále stojí a vyčkává. Z jakého důvodu odmítá Dietrich von Choltitz splnit Führerův rozkaz, i navzdory jeho bezmezné věrnosti Německé říši? Má v tom prsty švédský konzul v Paříži Raol Nordling anebo sám generál mění názor?
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski