Sledovat film
Diplomacie
online

Film Diplomacie
  Trailer k filmu Diplomacie Trailer
Přehrajte si film Diplomacie HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 291 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Budoucnost Paříže v diplomatické hře vysoké politiky.
25. srpna 1944 Spojenci vstupují do Paříže. Krátce před úsvitem Dietrich von Choltitz, německý vojenský místodržitel Paříže, se chystá vykonat krutý příkaz Adolfa Hitlera, a to vyhodit do povětří pýchu všech Francouzů - hlavní město Paříž. Všechny mosty a historické budovy jsou již podminované, ale Paříž stále stojí a vyčkává. Z jakého důvodu odmítá Dietrich von Choltitz splnit Führerův rozkaz, i navzdory jeho bezmezné věrnosti Německé říši? Má v tom prsty švédský konzul v Paříži Raol Nordling anebo sám generál mění názor?

Žánr: Drama
Hrají a postavy: André Dussollier (Raoul Nordling), Niels Arestrup (General von Choltitz), Burghart Klaußner (Hauptmann Werner Ebernach), Robert Stadlober (nadporučík Bressensdorf), Charlie Nelson (vrátný), Jean-Marc Roulot (Jacques Lanvin)
Země: Francie, Německo
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 16.5.2022 16:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko