Sledovat film
Diplomacie
online

Film Diplomacie
  Trailer  k filmu Diplomacie
Přehrajte si film Diplomacie HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 327 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Budoucnost Paříže v diplomatické hře vysoké politiky.
25. srpna 1944 Spojenci vstupují do Paříže. Krátce před úsvitem Dietrich von Choltitz, německý vojenský místodržitel Paříže, se chystá vykonat krutý příkaz Adolfa Hitlera, a to vyhodit do povětří pýchu všech Francouzů - hlavní město Paříž. Všechny mosty a historické budovy jsou již podminované, ale Paříž stále stojí a vyčkává. Z jakého důvodu odmítá Dietrich von Choltitz splnit Führerův rozkaz, i navzdory jeho bezmezné věrnosti Německé říši? Má v tom prsty švédský konzul v Paříži Raol Nordling anebo sám generál mění názor?

Originální název:

Diplomatie

Žánr: Drama
Hrají a postavy: André Dussollier (Raoul Nordling), Niels Arestrup (General von Choltitz), Burghart Klaußner (Hauptmann Werner Ebernach), Robert Stadlober (nadporučík Bressensdorf), Charlie Nelson (vrátný), Jean-Marc Roulot (Jacques Lanvin)
Země: Francie, Německo
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 22.11.2023 01:20
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina