Film Vykolejená

Sledovat film
Vykolejená
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Všechny někdy skončíme mimo.
Už odmalička každý vtloukal Amy do hlavy, že monogamie nefunguje. Nyní je z Amy redaktorka časopisu, která se radami svých blízkých řídí a užívá si nespoutaného života bez nudných romantických závazků. Když si ale jednoho dne uvědomí, že podléhá kouzlu šarmantního a úspěšného sportovního lékaře, o kterém právě píše článek, začne si sama klást otázku, jestli je s ní a s jejím okolím vše v pořádku.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Judd Apatow
Hrají a postavy: Colin Quinn (Gordon), Devin Fabry (Nine Year starý Amy), Carla Oudin (Five Year starý Kim), Amy Schumer (Amy), Josh Segarra (Staten Island Oli), Ryan Farrell (One-Night Stand Guy)
Scénář: Amy Schumer
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko