Sledovat film Der Hundertjährige, der aus dem Fenster stieg und verschwand online

Přehrajte si film Der Hundertjährige, der aus dem Fenster stieg und verschwand online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, komedie Der Hundertjährige, der aus dem Fenster stieg und verschwand na !
  Trailer k filmu Der Hundertjährige, der aus dem Fenster stieg und verschwand   Sledovat Der Hundertjährige, der aus dem Fenster stieg und verschwand online
Žánr:
dobrodružný, drama, komedie
Režie:
Felix Herngren
Hrají a postavy:
Robert Gustafsson (Allan Karlsson), Iwar Wiklander (Julius), David Wiberg (Benny), Bianca Cruzeiro (Caracas), Alan Ford (Pim), David Shackleton (Herbert Einstein)
Země:
Švédsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Věci jsou tak, jak jsou a budou tak, jak budou.

Allan Karlsson je obyvatelem tichého švédského domova důchodců. Blíží se jeho sté narozeniny, a tak mu personál chystá velkolepou oslavu. Starosta, lidé žijící v místě a tisk nadšeně čekají oslavence u vchodu, jenomže Allan vůbec nemá na plánovanou party náladu. Raději vyleze vzadu z okna a vydá se tak, jak je, v bačkorách, do světa. Allan prožil pestrý život a může se pyšnit slavnými přáteli, jako byli Stalin, Churchill a Mao. Po útěku ho potká poslední a nejnapínavější dobrodružství jeho života.
Hodnocení:
71 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski