Sledovat film Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni
  Trailer k filmu Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Komedie
Režie:
Marjane Satrapi, Ken Scott
Hrají a postavy:
Alexandra Daddario (Constable), Gemma Artertonová (Constable), Dhanush (Ajatashatru Oghash Rathod), Bérénice Bejová (Constable), Uma Thurmanová (Constable), Erin Moriarty (mlynářova dcera Marie)
Scénář:
Luc Bossi, Ken Scott, Jon Goldman, Romain Puértolas
Země:
Francie
Rok výroby:
2017
Popis:
Zvláštní přání jeho matky vyšle indického kouzelníka na nečekané životní dobrodružství.

Aja - celým jménem Ajatashatru Lavash Patel žil celý svůj život na malém předměstí Bombaje a lákal lidi pouliční magií a fakirskými kousky. Vydá se na cestu, aby našel svého otce, ale místo toho je vtažen do nekonečného dobrodružství.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko