Sledovat film Dávám tomu rok online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Dávám tomu rok
  Trailer k filmu Dávám tomu rok   Sledovat 1313 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Dan Mazer
Hrají a postavy:
Rose Byrneová (Nat), Rafe Spall (Josh), Alex MacQueen (ministr), Stephen Merchant (Danny), Jane Asherová (Diana), Terence Harvey (Alec)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2013
Popis:
Komedie o radostech a strastech novomanželů během jejich prvního roku manželství.

Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevili první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat a Josh, navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye. Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski