Sledovat film 150 miligramů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film 150 miligramů
  Trailer k filmu 150 miligramů   Sledovat 1591 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Emmanuelle Bercotová
Hrají a postavy:
Sidse Babett Knudsenová (Iréne Frachonová), Benoît Magimel (Antoine Le Bihan), Charlotte Laemmel (Patoche), Isabelle de Hertoghová (Corinne Zacharriaová), Lara Neumann (Anne Jouanová), Patrick Ligardes (Bruno Frachon)
Scénář:
Emmanuelle Bercotová, Séverine Bosschem, Romain Compingt, Irene Frachon
Země:
Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Francouská Erin Brockovich.

Irène Frachonová, lékařka, která žije v bretaňském městě Brest, se odváží postavit proti francouzskému zdravotnictví a farmaceutickému průmyslu a pomáhá odhalit mediální skandál kolem komercializace kontroverzního léku, jehož vedlejší účinky způsobily smrt stovek lidí .
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko