Sledovat film
Cléo od pěti do sedmi / Cléo od 5 do 7
online

Film Cléo od pěti do sedmi  /  Cléo od 5 do 7
  Trailer k filmu Cléo od pěti do sedmi / Cléo od 5 do 7 Trailer
Přehrajte si film Cléo od pěti do sedmi / Cléo od 5 do 7 online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 448 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Záznamem devadesáti minut ze života slavné zpěvačky, která čeká na výsledky lékařského vyšetření.
Hrdinka filmu, krásná populární zpěvačka Cléo, se domnívá, že má rakovinu. Laboratorní vyšetření má její domněnku potvrdit nebo vyvrátit. Do chvíle, než Cléo získá jistotu o svém stavu, prožívá martyrium úzkosti, stupňované ještě tím, že jí nikdo nevěří, nikdo s ní její strach nesdílí, nikdo pro ni nemá pochopení. Třebaže je obklopena lidmi, je úplně sama. Proto se tak dychtivě přimkne k neznámému mladému muži, který ji osloví v parku a který jediný pochopí její stav. Není to náhodné: mladík je voják, bojující v Alžírsku. I on je v neustálém nebezpečí smrti - a to je sblíží. Cléo, jejíž nejhorší obavy jsou potvrzeny, již není sama.

Originální název:

Cléo de 5 a 7 / Cléo de cinq à sept / Cleo dalle 5 alle 7 / Cleo from 5 to 7

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Agnes Vardaová
Hrají a postavy: Corinne Marchandová (Florence 'Cléo Victoire'), Antoine Bourseiller (Antoine), Dominique Davrayová (Angele), Dorothée Blanková (Dorothée), Michel Legrand (Bob the Pianist), José Luis de Villalonga (milenec)
Scénář: Agnes Vardaová
Země: Francie, Itálie
Rok výroby: 1962
Hodnocení: 79 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська