Sledovat film Chyťte doktora online

Přehrajte si film Chyťte doktora online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Chyťte doktora
  Trailer k filmu Chyťte doktora   Sledovat Chyťte doktora online
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Martin Dolenský
Hrají a postavy:
Michal Malátný (MUDr. Michal Goldberg), Tatiana Vilhelmová (Jana Goldbergová / Klára Spurná), Pavel Bém (taxikář), Dagmar Bláhová (Serafína Pustinová), Filip Brouk (Happy father), Martin Dolenský (zdravotník)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Komedie o lásce a jejích následcích...

Michal Goldberg je nadějným gynekologem, žije se svou ženou a má malé dítě. Jednoho dne se ovšem probudí, vyrazí do práce a jako první narazí na svou milenku, která je těhotná. Zatímco jí chce poslat rovnou na sál, ona zavolá jeho ženě a Michalův závod s časem může začít. Do toho všeho totiž ještě musí stihnout zápas v rugby a televizní pořad o výhodách a nevýchodách monogamních vztahů. Ve filmu sledujeme celkem tři varianty tohoto dny, kdy v té první se Michal vrací k ženě, v té druhé zůstává u milenky a v té třetí neudělá ani jedno ani druhé...
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski