Sledovat film Chlap prezývaný Brumteles online

Přehrajte si film Chlap prezývaný Brumteles online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1327 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Chlap prezývaný Brumteles
  Sledovat Chlap prezývaný Brumteles online
Žánr:
Drama
Režie:
Franek Chmiel
Hrají a postavy:
Vlado Müller, Andrej Mojžiš, Kamila Magálová, Duašan Taragel, František Dibarbora
Země:
Slovensko
Rok výroby:
1982
Popis:
Kdo by si nepamatoval působivé robustní herectví jednoho z nejvýraznějších umělců střední herecké generace, představitele mnoha pozoruhodných charakterů, ve kterých se chlapská síla dramaticky potýkala s křehkostí lidských citů? Vlado Muller - silná lidská individualita, sugestivní hlas, impozantní zjev a nenapodobitelná schopnost postihnout hlubiny lidské duše, závažnost mravních dilemat, suverenitu i slabosti. V této hře Chlap přezdívaný Brumteles scenáristy Petra Ševčovič a režiséra Franěk Chmiela Vlado Muller dokázal šíři svého talentu a schopnosti nesmírně citlivě zobrazit osud člověka, kterému se v okamžiku změní aktivní život na vynucenou pasivitu. Je to příběh stárnoucího náměstka velkého podniku, který se po několika infarktech dostává předčasně do důchodu a malého chlapce, který těžce prožívá matčin vztah k novému muži. Oba poznávají svou vzájemnou osamělost a začíná se mezi nimi rodit vzácný cit přátelství a porozumění.
Hodnocení:
85 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski