Sledovat film Che Guevara: Revoluce online

Přehrajte si film Che Guevara: Revoluce online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1173 filmů a 111 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Che Guevara: Revoluce
  Trailer k filmu Che Guevara: Revoluce   Sledovat Che Guevara: Revoluce online
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický, Válečný
Režie:
Steven Soderbergh
Hrají a postavy:
Julia Ormondová (Lisa Howardová), Benicio Del Toro (Ernesto Che Guevara), Oscar Isaac (tlumočník), Pablo Guevara (host na večeři), Franklin Díaz (host na večeři), Armando Suárez Cobián (host na večeři)
Země:
Francie, Španělsko, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Bojovník za svobodu nebo masový vrah?

26. listopadu 1956. Fidel Castro se plaví na Kubu s osmdesáti povstalci. Jedním z nich je i Ernesto "Che" Guevara, argentinský doktor, který sdílí s Castrem společný cíl - svrhnout zkorumpovanou diktaturu Fulgencia Batisty. Che se projeví jako nepostradatelný bojovník, rychle si osvojí umění partizánského boje. Jakmile se Che pustí do boje, s nadšením ho oslavují jeho velitelé i kubánský lid. Tento film zachycuje vzestup Che během kubánské revoluce, od doktora - přes velitele - k hrdinovi revoluce.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski