Sledovat film Che Guevara: Revoluce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Che Guevara: Revoluce
  Trailer k filmu Che Guevara: Revoluce   Sledovat 1440 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický, Válečný
Režie:
Steven Soderbergh
Hrají a postavy:
Julia Ormondová (Lisa Howardová), Benicio Del Toro (Ernesto Che Guevara), Oscar Isaac (tlumočník), Pablo Guevara (host na večeři), Franklin Díaz (host na večeři), Armando Suárez Cobián (host na večeři)
Země:
Francie, Španělsko, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Bojovník za svobodu nebo masový vrah?

26. listopadu 1956. Fidel Castro se plaví na Kubu s osmdesáti povstalci. Jedním z nich je i Ernesto "Che" Guevara, argentinský doktor, který sdílí s Castrem společný cíl - svrhnout zkorumpovanou diktaturu Fulgencia Batisty. Che se projeví jako nepostradatelný bojovník, rychle si osvojí umění partizánského boje. Jakmile se Che pustí do boje, s nadšením ho oslavují jeho velitelé i kubánský lid. Tento film zachycuje vzestup Che během kubánské revoluce, od doktora - přes velitele - k hrdinovi revoluce.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko