Film
Che Guevara: Revoluce

Film Che Guevara: Revoluce
  Trailer  k filmu Che Guevara: Revoluce
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Che Guevara: Revoluce

Bojovník za svobodu nebo masový vrah?
26. listopadu 1956. Fidel Castro se plaví na Kubu s osmdesáti povstalci. Jedním z nich je i Ernesto "Che" Guevara, argentinský doktor, který sdílí s Castrem společný cíl - svrhnout zkorumpovanou diktaturu Fulgencia Batisty. Che se projeví jako nepostradatelný bojovník, rychle si osvojí umění partizánského boje. Jakmile se Che pustí do boje, s nadšením ho oslavují jeho velitelé i kubánský lid. Tento film zachycuje vzestup Che během kubánské revoluce, od doktora - přes velitele - k hrdinovi revoluce.

Originální název:

The Argentine

Hrají a postavy: Julia Ormondová (Lisa Howardová), Benicio Del Toro (Ernesto Che Guevara), Oscar Isaac (tlumočník), Pablo Guevara (host na večeři), Franklin Díaz (host na večeři), Armando Suárez Cobián (host na večeři)
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: Filmbox Premium

Recenze filmu Che Guevara: Revoluce:

Myšlenkově hodně řídký a naivně salónní pokus o biografický epos, který se nikterak nepokouší osobnost Che Guevary líčit problematicky – navzdory roztřesené kameře a divokému střihu zprostředkovává jen další strnulou plakátovou tvář hrdiny revoluce. Myslím, že by si současný divák zasloužil trochu víc, než vyčichlý odvar z Cheho vlastních pamětí. Navíc dosti nudný, zmatený a nedramatický
70% Litto
CHE Guevara - revoluce je filmem o Kubánské lidové revoluci a o jejich hlavních protagonistech Fidelu Castrovi a Ernestu CHE Guevarovi... Film nás zavádí do roku 1956, kdy dojde na Kubě k povstání a následnému převratu... Film je natočen hodně autenticky a také výborně zahrán především Benicio Del Torer... Dávám prvnímu dílu 8/10...
80% djdkdave
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina