Sledovat film
Che Guevara: Revoluce
online

Film Che Guevara: Revoluce
  Trailer k filmu Che Guevara: Revoluce Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Bojovník za svobodu nebo masový vrah?
26. listopadu 1956. Fidel Castro se plaví na Kubu s osmdesáti povstalci. Jedním z nich je i Ernesto "Che" Guevara, argentinský doktor, který sdílí s Castrem společný cíl - svrhnout zkorumpovanou diktaturu Fulgencia Batisty. Che se projeví jako nepostradatelný bojovník, rychle si osvojí umění partizánského boje. Jakmile se Che pustí do boje, s nadšením ho oslavují jeho velitelé i kubánský lid. Tento film zachycuje vzestup Che během kubánské revoluce, od doktora - přes velitele - k hrdinovi revoluce.

Hrají a postavy: Julia Ormondová (Lisa Howardová), Benicio Del Toro (Ernesto Che Guevara), Oscar Isaac (tlumočník), Pablo Guevara (host na večeři), Franklin Díaz (host na večeři), Armando Suárez Cobián (host na večeři)
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 11.8.2022 22:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko