Film
Che Guevara: Partyzánská Válka

Film Che Guevara: Partyzánská Válka
  Trailer  k filmu Che Guevara: Partyzánská Válka
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Che Guevara: Partyzánská Válka

V roce 1956 zmobilizoval Ernesto 'Che' Guevara a skupina kubánských emigrantů pod Castrovým vedením početnou armádu, která svrhla diktátorský režim Fulgencia Batisty.

Originální název:

Che: Part Two

Hrají a postavy: Demián Bichir (Fidel Castro), Rodrigo Santoro (Raul Castro), Benicio Del Toro (Ernesto Che Guevara), Catalina Sandino Morenová (Aleida March), María D. Sosa (Aledita), Raúl Beltrán (Bolivian Customs Agent #1)
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 68 %
Vysíláno na: Filmbox Premium

Recenze filmu Che Guevara: Partyzánská Válka:

Che Guevara: Partyzánská válka je volným pokračováním stejnojmenného dramatu s podtitulem Revoluce... Nutno říci, že druhý díl je spíše pozvolnějším vyprávěním a již nemá takový spád jako jednička, opět se zde setkáváme s Fidelem Castrem a samozřejmě i s Ernestem Che Guevarou, ale není to tak dobré a proto taky dávám 6/10...
60% djdkdave
Nuda,nuda a ještě jednou nuda...Ty tři hvězdy dávám Soderberghovi za odvahu,že nezklouznul do pravičáckých klišé o zlém Che.Z obou dílů je vidět,že pánové Benicio a Steven velkého Che respektují,nedělají z něho vražedné monstrum,ale bohužel nevyužili šanci přiblížit dnešním mladým lidem obrovskou osobnost ikonického revolucionáře.Filmy kloužou po povrchu,chybí jim víc nahlédnutí do Guevarovi duše,do jeho mysli...Oba díly se tak staly jen nevyužitou velkou šancí poznat velkého revolucionáře 20.století...
60% Kangas
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina