Sledovat film
Charlieho andílci
online

Film Charlieho andílci
  Trailer k filmu Charlieho andílci Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Drew Barrymoreová, Cameron Diazová a Lucy Liu - tři sexy agentky v akci!
Šéf dynamické hi-tech společnosti Knox Technologies byl profesionálním způsobem unesen přímo ze své kanceláře. V ohrožení jsou milionové zisky firmy, sám pan Knox a jak se rychle ukáže i tisíce nevinných lidí. Jaký bezohledný padouch stojí za únosem? O co mu vlastně jde? A jak se mu dostat na kobylku? Na tři otázky musí najít odpovědi tři krásné špičkové agentky Natalie, Dylan a Alex, které pracují pro soukromou detektivní agenturu pana Charlieho. Každá z dívek je docela jiná, ale něco mají všechny tři společné - inteligenci a sexappeal. Obé používají se stejným šarmem a jistotou jako asijská bojová umění, ruční i těžké palné zbraně a nejvyspělejší špionážní techniku.

Režie: McG
Hrají a postavy: Cameron Diazová (Natalie), Drew Barrymoreová (Dylan), Lucy Liu (Alex), Bill Murray (Bosley), Sam Rockwell (Knox), Kelly Lynchová (Vivian Woodová)
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 22.9.2022 15:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська