Sledovat film
Cesta z města
online

Film Cesta z města
  Trailer k filmu Cesta z města Trailer
Přehrajte si film Cesta z města HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 364 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Může počítačový expert v podání Tomáše Hanáka najít štěstí v lůně přírody?
Programátor Honza tráví většinu svého času v softwarovém domě: mailuje, upgraduje, senduje, attachuje a loaduje. Když bere na výlet do přírody svého předpubertálního syna z rozvedeného manželství, nezapomene samozřejmě přibalit mobil, notebook a digitální kameru. Hektický víkendový výlet se záhy protáhne na několikatýdenní pobyt v malé podhorské vesničce, kde Honza se synem stráví nejhezčí a nejveselejší chvíle svého života. Postupně se spřátelí s místními figurkami a zejména s půvabnou rebelující Markétou. Honza propadá nejen jejímu kouzlu, ale i vábivé vůni domácích likérů její zemité babičky, drsnému přátelství venkovské rodiny Ludvy a Vlastičky a koloritu svérázného venkovského života. S příchodem zimy je Honza zákony byznysu přinucen vrátit se zpět do "civilizace". Očištěn a obohacen o zážitky, které mu město nemůže nikdy poskytnout...

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Tomáš Vorel
Hrají a postavy: Tomáš Hanák (Programátor Honza), Barbora Nimcová (Markéta), Michal Vorel (Honzík), Anežka Kušiaková (Anička), Ljuba Skořepová (Bába), Bolek Polívka (Ludva)
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 1.12.2022 17:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська