Sledovat film
Cesta
online

Film Cesta
  Trailer  k filmu Cesta
Přehrajte si film Cesta HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 314 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Nevzdáme se. Přežijeme to.
Svět byl zničen, nikdo neví jak, snad jaderným útokem, snad vesmírnou událostí. Od katastrofy uplynulo asi 10 let. Miliony lidí zemřeli. Hlad a strach ze smrti se šíří. Muž a Chlapec doufají, že naděje se jim splní na jihu, na pobřeží. Svůj skromný, ale velice vzácný majetek vezou v košíku, který má zpětné zrcadlo, aby viděli možné pronásledovatele. Občasnou radostí jsou nálezy jídla a pití. Cestou potkávají mnoho zoufalých přeživších. Jsou to většinou loupeživé gangy, kanibalové a zloději. Během filmu sledujeme i pohledy do Mužovy šťastné minulosti, do jeho života s Ženou.

Originální název:

The Road

Režie: John Hillcoat
Hrají a postavy: Viggo Mortensen (muž), Kodi Smit-McPhee (chlapec), Robert Duvall (starý muž), Guy Pearce (veterán), Molly Parkerová (mateřská žena), Michael K. Williams (zloděj)
Scénář: Joe Penhall
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 19.12.2023 01:20
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina