Sledovat film
Celeste a Jesse navždy
online

Film Celeste a Jesse navždy
  Trailer  k filmu Celeste a Jesse navždy
Přehrajte si film Celeste a Jesse navždy HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 509 filmů a 157 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Celeste a Jesse navždy

Zábavné romantické drama o dvojici, která si zůstane velmi blízká i navzdory rozvodu. Celesta a Jesse prožívají bouřlivé životní změny a zjišťují, že když někoho opravdu milujete, můžete ho klidně nechat jít.

Originální název:

Celeste & Jesse Forever

Hrají a postavy: Rashida Jonesová (Celeste), Andy Samberg (Jesse), Ari Graynorová (Beth), Eric Christian Olsen (Tucker), Rob Huebel (obchodník), Elijah Wood (Scott)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO3 26.2.2024 13:15

Recenze filmu Celeste a Jesse navždy:

Komedia, ktore sa snazi vkusne poprepletat priatelstvo s laskou, ale nadari sa to ani ustrednej hereckej dvojici, ani reziserovi Toland Kriegerovi. Po asi 20- 25 minutach som sa zacal nehorazne nudit. Takehoto priemeru je tolko, zeby sa dal lopatami prehadzovat, tak preco sa sakra toci furt novy a novy priemer? Cirych 50 %
60% Martin7414
Tento film na mě působil dost neslaně nemastně. Andy Samberg a Rashida Jones jako ústřední dvojka byli ale dost dobří a jejich "vztah nevztah" dobře fungoval. I přes to jsem se ale u sledování opravdu dost nudila, možná proto, že je to dost otřepané téma, kde už se zase nedá tolik nového nebo originálního vymyslet. Velké plus ale dávám tomu, že film neskončil úplně tak, jak jsem čekala, to není u tohoto hořko-sladkého žánru naprosto obvyklé. Ale jinak je to pro mě film, na který pravděpodobně relativně rychle zapomenu.
40% lilo2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina