Sledovat film Cats online

Přehrajte si film Cats online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online hudba & umění, muzikály Cats na !
  Sledovat Cats online
Žánr:
hudba & umění, muzikály
Režie:
David Mallet
Hrají a postavy:
James Barron (Bustopher Jones), Jo Bingham (Etcetera), Jacob Brent (pan Mistoffelees), Kaye Brown (Tantomile), Veerle Casteleyn (Jemima), Phyllida Crowley Smith (Victoria)
Rok výroby:
1998
Popis:
Cats (Kočky) - show, která změnila tvář moderního muzikálu, jak jste ji dosud neviděli... a už nikdy neuvidíte! Cats skladatele Andrew Lloyd Webbera, jeden z nejznámějších muzikálů všech dob, poprvé učaroval divákům na West Endu v roce 1981. Píseň 'Memory' se ihned stala celosvětovým hitem, celý muzikál lámal jeden rekord za druhým a postupně dobýval svět. Výjimečná edice Blu-Ray s hvězdným obsazením v čele s Elaine Paige a Sirem Johnem Millsem, dech beroucím obrazovým zpracováním a digitálním zvukem osmdesátičlenného orchestru, vás zavede hluboko do tajemného světa Cats.
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski