Sledovat film Železná maska online

Přehrajte si film Železná maska online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1479 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Železná maska
  Trailer k filmu Železná maska   Sledovat Železná maska online
Žánr:
Dobrodružný, Historický
Režie:
Henri Decoin
Hrají a postavy:
Jean Marais (Charles d'Artagnan), Sylva Koscinaová (Marion), Jean-François Poron (Louis XIV), Giselle Pascalová (Mme de Chaulmes), Philippe Lemaire (De Vaudreuil), Noël Roquevert (M. de Saint-Mars)
Země:
Itálie, Francie
Rok výroby:
1962
Popis:
Jean Marais jako slavný d´Artagnan, který chrání muže bez tváře, královnu i Francii a zároveň svou pověst neodolatelného svůdce.

Velitel královských mušketýrů kapitán d´Artagnan dostává důležitý úkol od kardinála Mazarina - z ostrova Sv. Markéty má přivézt důležitého státního vězně známého jako muž se železnou maskou. D´Artagnan ale přijíždí pozdě, vězeň je mezitím unesen a vychází najevo, že se jedná o bratra Ludvíka XIV., Jindřicha, který má nyní převzít trůn namísto neoblíbeného krále Slunce.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko